Revoluční kruhové cvičení pro ženy

  • Pohyb
  • Radana Veselá

Kruhové cvičení pro ženy je v poslední době nesmírně populárním. Své o tom ví i paní Marie, která se s námi podělila o příběh v cvičících centrech Contours. Contours jsou kruhová cvičení s více jak 20 pobočkami po celé České republice. Jedná se o cvičení s vlastní trenérkou zaměřené pouze na ženy bez ohledu na věk nebo váhu.

„O kruhovém cvičení jsem slyšela od své kamarádky, která navštěvuje fitness Contours v Liberci. Zpočátku se mi moc nechtělo, protože pracuji na směny a kolikrát jsem ráda, že se dostanu domů a odpočinu si.“

Paní Marie začala cvičit na přelomu roku 2015, kdy si dala předsevzetí, že se svou postavou něco udělá. Při výšce 164 centimetrů vážila téměř 94 kilogramů. Kruhové cvičení je výborné v tom, že se zaměřuje rovnoměrně na všechny partie vašeho těla pod dohledem trenérky.

„Již po prvním měsíci (chodila jsem 2-3x týdně) jsem výrazně své tělo posílila. Neshodila jsem mnoho, asi 4 kg, ale cítila jsem se ve svém těle mnohem lépe. Nejvíce jsem byla potěšena přístupem personálu a hlavně trenérky, která mi jako začátečnici všechny cviky výborně vysvětlila. Vřele jsem využila i možnost domluvit si cvičení na hodinu, která mi vyhovuje,“ dodává paní Marie.

banner_tf_333

Marie po 3,5 měsících zhubla 14 kilogramů na váze, 13 centimetrů v pase a 12 centimetrů přes boky. Paní Marie se nám také svěřila, že k hubnutí upravila i svůj dříve nezdravý jídelníček.

Proměny na základě kruhového cvičení

Ivana – 0,3 kg, – 2 cm v pase, – 2 cm přes boky

story_ivana
Lucie – 14 kg, – 15 cm v pase, – 12 cm přes boky

story_lucie

Renata – 5,5 kg, – 5 cm v pase, – 6 cm přes boky

story_renata

Objednejte se na kruhové cvičení ještě dnes a získejte týden cvičení zdarma!

banner_tf_333