Proměna roku. Karolína (33) viděla své fotky z dovolené a začala hubnout!


Třiatřicetiletá Britka Karolína Kupferosová byla již od svého dětství obézní. Její váha ji nikdy netrápila a nakonec to nechala dojít tak daleko, že se zhrozila vlastních fotografií z dovolené.

Psal se rok 2014 a Karolína K. byla se svou rodinou tehdy na dovolené v Turecku. Při odpoledních radovánkách skákala spolu se svou dcerou do bazénu a fotila se. Výsledné fotky pro ni byly jedním velkým zděšením.

„Vypadala jsem na těch fotkách jako velryba. Když jsem skočila spontánně do bazénu, velká část vody vyšplouchla ven. Všichni okolo se smáli, ale uvnitř mě to hodně bolelo,“ vzpomíná Britka na loňskou dovolenou.

A právě fotky, které si z toho odpoledne večer prohlížela, byly hlavním impulsem, kdy se v hlavě Karolíny něco změnilo. Řekla si, že se svou postavou něco udělá! Výsledek jejího ročního snažení je neuvěřitelný.

Jídelníček na míru

Pro Karolínu roční hubnutí nebylo vůbec jednoduché. Na základě speciálního výživového plánu hubla postupně a pomalu. Za celý rok a pár měsíců zhubla ze 158 kg na 82 kg! To je neuvěřitelný výsledek, na který je nyní spokojená matka náležitě hrdá. Nyní svou postavu stále formuje a podařilo se jí dostat již pod 80 kilogramů.

„Pokaždé když mám pokušení nacpat se pořádným balíkem čokolády, vzpomenu si na to ponížení a obrovskou bolest, když jsem tím skokem vyprázdnila téměř půlku bazénu,“ vzpomíná Karolína.

Podívejte se na fotografie předtím a potom. Třeba zrovna tento příběh, který obletěl v těchto dnech snad všechny světové deníky, motivuje k hubnutí i Vás!

predpo

Fotografie předtím / potom

05

Fotografie z dřívějška – váha cca 158 kg.

Fotografie s dcerou z dovolené. Ještě před hubnutím.

Fotografie s manželem a dcerou.

03

Fotografie, kdy se Karolína dostala lehce nad váhu 80 kg.

Fotografie s dcerou, váha cca 79 kg.