Příběh Petry: A proč hubnete Vy? – 3. díl


Protože Petru teprve další měření čeká, rozhodla se napsat o důvodech k hubnutí. O těch svých již napsala, ale nyní se na to podíváme z jiného úhlu. Petru zajímalo, co je ta poslední kapka.

Nedávno se jí jeden kamarád ptal, proč hubne tímto způsobem, a jestli má vůbec zapotřebí se „veřejně znemožňovat“. Odpověď, že to již Petra sama nezvládne a že z tohoto důvodu vyhledala odborníky, mu nestačila. Čekal tragický příběh a srdcervoucí záležitost. Prostě z jeho pohledu pořádnou motivaci. Ale Petra se jen nevešla do kalhot a tak se rozhodla na sebe uplést pořádný bič, aby se jí to opravdu podařilo.

Petra říká: „Nehubnu ani pro světový mír, ani že mne muž vyhodí tlustou z domu. Prostě se necítím fit a v pohodě, nelíbím se sama sobě. Myslím, že to známe všechny, kolikrát se prohlížíme v zrcadle a víme, že to oblečení nesedí a že to není tím oblečením. Taky nosíte bundu zavázanou v pase, protože se Vám zdá, že máte velký zadek. Nebo širší trika, aby fakt nebylo nic vidět, a s přicházejícím létem chytáte paniku?“

Jídelníček na míru

Jaký je Váš důvod hubnutí:

  • Partner, kterému se už nelíbíte?
  • Nový objekt na obzoru?
  • Nestačíte fyzicky dětem, vrstevníků, nikomu?
  • Řekla Vám pravá kamarádka (ale opravdu ta pravá), že jste víc přibrala nebo jste to o sobě slyšela na dámských záchodcích, když si o Vás kamarádky povídaly a nevěděly, že jste tam také?
  • Nevešla jste se do žádného oblečení?

Jídelníček na míru

Zajímá nás, proč jste začali hubnout Vy, tak nám to do komentářů určitě napište.

Z reakcí Petřina kamaráda je vidět, že nepochopil, oč Petře opravdu jde. Pro něj je to pouhých 5 kilo, kdežto pro Petru je to dobrý pocit a spokojenost sama se sebou. Pro inspiraci přidáváme pár Petřiných fotek z minulého víkendu a také Vám představujeme nový cvik s koštětem – jedná se o pravidelné rotace do stran a dle Petry to při každodenním cvičení pomůže zúžit pas.

petra

petra2