Piloxing: jedinečné spojení pilates a boxu!

  • Pohyb
  • Blanka Chocová

Piloxing vás bude bavit a dostane vás do formy! Sexy taneční pohyby vás přitom nenechají v klidu a věřte, že do příští hodiny nebudete moci dospat!

Znáte pilates? Je jedním z nejúčinnějších cvičení k získání elegantních štíhlých svalů, posílení celého těla a k dokonalému protažení. Piloxing nabízí ještě něco navíc! K cvikům z pilates přidává to nejlepší z boxu – tedy výkon, rychlost, hbitost. Z toho jasně vyplývá, že piloxing je zábavné dynamické cvičení, které vás bude bavit!

Piloxing: na cestě za elegantním a sexy sebevědomím!

Autorkou tohoto cvičení je původem švédská tanečnice a fitness trenérka působící v Kalifornii Viveca Jensen, která chtěla své svěřenkyně posílit nejen fyzicky, ale i psychicky. Cílem piloxingu totiž není pouze posílení celého těla, ale i posílení „elegantního, sexy a silného sebevědomí“ (právě to je mottem tohoto cvičení – být „sleek, sexy and strong“!). Takže kromě toho, dámy, že během piloxingu viditelně zkrásníte, budete se i lépe cítit. Zkrátka budou z vás opravdové sexy a sebevědomé osobnosti!

Piloxing je novinkou na naší fitness scéně a již si získává své skalní nadšence! Jeho kouzlo je právě ve spojení dvou aktivit. Zatímco pilates je známý tím, že pomáhá vytvářet pevné svaly bez výrazného nárustu jejich objemu, takže ženy, které ho praktikují se cítí silné, pružné a aktivní, tak při boxu musí být tělo absolutně zpevně připravené k okamžitému pohybu, přesnému úderu. Při piloxingu se tedy ke klasickým prvkům pilates přidává dynamičnost a cvičí se při vyšší tepové frekvenci.

Díky střídání pomalých a dynamických pasáží vás piloxing nepřestane bavit!

Piloxing vás nikdy nepřestane bavit už kvůli střídání pomalejších a dynamických intervalů. Chvíli se budete cítit ladně a něžně jako baletka při Labutím jezeře, v příští minutě se ale proměníte v nesmlouvavou sexy dračici. Právě tyto proměny jsou to, co činí piloxing zábavným!

Viveca Jensen slibuje všem ženám, které piloxingu propadnou, kromě nového sebevědomí i ploché bříško, štíhla stehna, sexy vytvarovaný zadeček a správné držení těla. Jste připravení na cestu za svým novým sexy a elegantním „já“?