O nás

Magazín TrvaleFit.cz je zaměřen na zdravý životní styl. Je rozdělen do třech hlavních rubrik pohybjídlo a životní styl. Najdete u nás tak zajímavé články ze světa zdraví a hubnutí, ale i rady od profesionálů ohledně cvičení či tréninku a pro zapálené kuchařky zde nechybí ani pravidelná rubrika s kvalitními recepty.

Redakce

blanka_chocova

Blanka Chocová

Žiji v Plzni a studuji Fakultu právnickou na plzeňské ZČU. Zajímá mě zdravý životní styl, problematika zdraví a vyvážené stravy, fitness. Ráda si zajdu na farmářský trh, do čajovny na zelený čaj, na sushi nebo do italské restaurace, do sauny i do fitness centra. Ze sportů jsem propadla pilates, běhám, ale nebráním se ani jiným aktivitám. Dále se zajímám o historii druhé světové války. Baví mě kvalitní literatura, vaření a exotická kuchyně, filmy, cestování a učení se novým jazykům.

jana_mathauserova

Jana Mathauserová

Když zrovna nesedím u počítače, pravděpodobně jezdím na kole. Zajímá mě čtení. Čtu vše od cyberpunku po texty písniček. Díky začátkům ve startupové sféře v Německu jsem se dostala k práci okolo webových stránek a začala se jí postupně (víc než) na plný úvazek věnovat. Potřebuji dobré soustředení, takže udržovat se fit už je najednou ne tak docela styl, jako spíš nutnost.

tf_pic

Kateřina Cibulková

petra_forstova

Petra Forstová

tf_pic

Jana Poncarová

marek_numerato

Marek Numerato

pavel_forst

Pavel Forst

hardynmichal

Michal Hardyn

Baví mě zdravý životní styl a zdravé stravování. Nejsem žádný fitness expert, ale podobně jako většina z nás, mám velký zájem být zdravý a fit. Ve volném čase pravidelně běhám. Nedávno jsem zaběhl svůj první maraton – ty necelé čtyři hodiny byl nezapomenutelný zážitek, který těžko popsat slovy. Ve 27 letech jsem přestal jíst maso a po třicítce mě vegetariánství baví stále více. Snažím se nezapomínat na pasivní odpočinek, hravě zvládnu ležet s knížkou nebo tabletem hodiny na pláži nebo jen tak na zahradě.

Sledujte nás na Facebooku