10 tipů jak vypadat senzačně a sexy na fotkách!


Makáte na sobě, v zrcadle už vidíte pokroky, ale při pohledu na fotky se nestačíte divit? Máme pro vás 10 tipů, se kterými i na fotkách zazáříte!

Fotogeničnost zkrátka nebyla dána každému. Ať se snažíte sebevíc, váha ukazuje o dobrých 5 kilogramů méně, dokonce se vám podařilo se na dovolené i pěkně opálit, fotky si raději doma nevystavujete (natož abyste je sdíleli na sociálních sítích). Věřte nebo ne, ale i s tím, jak vypadáte na fotografiích, se dá něco udělat!  Uvidíte. Máme pro vás 10 tipů, se kterými zazáříte!

1. Když to „blejskne“, tak vždy mrknete…

Pokud vás na fotkách trápí všelijak přivřené nebo dokonce úplně zavřené oči (a vy jen marně vysvětlujete, že jste zrovna nebyli po celonočním flámu), nezoufejte. Zkuste zavřít oči a těsně před tím, než „vyletí ptáček“, je otevřít. Uvidíte ten rozdíl!

8821280190_e95b80b922_b

2. Řekněte „sbohem“ dvojité bradě!

„Pneumatika“ na břiše, ani povislá ramena už vás netrápí, ale na fotkách si připadáte jako z pohádky o koblížkovi, když vidíte svoji dvojitou bradu! Přitom v zrcadle tento nedostatek nikdy nezaznamenáte. Zkuste při focení „vytáhnout“ krk, bradu lehce předsadit a poté sklonit dolů. Možná vám to přijde jako poněkud krkolomná pozice, ale budete vypadat opravdu senzačně!

3. Myslete i na správný úhel

Málokomu prospěje, když se nechá vyfotit přímo zpředu – naše tělo na takové fotce vypadá obvykle placatější a širší. Zaujměte proto pózu a natočte se k fotografovi lehce bokem. Budete vypadat štíhleji.

5091952224_c98a249c38_b

4. Nastudujte svoji oblíbenou fotku!

Určitě máte alespoň jednu fotku, u které si říkáte, že vám to na ni opravdu sluší. Máme pro vás radu: Pečlivě tento snímek „prostudujte“. Vezměte si ji před zrcadlo a zkuste natrénovat tu stejnou pózu i výraz tváře!

5. Hollywoodská póza

I když nejste celebritou, která by se denně procházela po červeném koberci, můžete od slavných hvězd něco odkoukat. Určitě znáte tolik oblíbenou hollywoodskou pózu. Je to sice už trochu klišé, ale pořád funguje. Takže si stoupněte rovně, položte jednu dlaň na bok, který zároveň lehce natočte dopředu, a tvář natočte přímo do objektivu. Budete zatraceně sexy!

6. Čím víc, tím líp!

Lidé, kteří si myslí, že nejsou fotogeničtí, se obvykle neradi fotí. Také máte jen pět fotek z dovolené u moře a všechny vám připadají přímo hrozné? Pokud se poznáváte, máme pro vás radu: Foťte se, foťte se, foťte se. Ani slavné modelky nevypadají skvěle na každé fotce. Z obrovského množství se do časopisů a na plakáty dostane jen zlomek. Proto i vy, když budete mít více fotek, pravděpodobně najdete více těch, na kterých vypadáte dobře.

Beautiful brunette woman resting on the beach

7. Použijte rekvizitu!

Pokud se před objektivem trochu stydíte, a nebo vaše pózy vypadají vždy nepřirozeně, zkuste si příště vzít něco do ruky. Třeba květinu, knížku, nebo cokoliv jiného. Budete působit uvolněněji a tím pádem i lépe vypadat!

8. Zapomeňte na „sýýýýýýr“!

Asi jste už sami zjistili, že když řeknete pověstný „sýýýr“, vypadáte na fotce přinejmenším divně. Vyhněte se křečovitému šklebení a raději myslete na zábavnou historku, kterou vám vyprávěla kamarádka, vzpomeňte si na vtipnou situaci z předešlého dne, a nebo ještě lépe – žertujte z fotografem. Přirozený úsměv nic netrumfne!

5215600049_e5eedf1dd9_o

9. Aby vám v očích zajiskřilo…

Jestli chce mít na fotce malé jiskřičky v očích, dívejte se při focení do zdroje světla. Může to být rozsvícená svíčka nebo osvětlení vánočního stromečku. Když upřete svůj zrak na zářivý objekt, budou i vaše oči na fotce krásně rozzářené.

10. Oči rozjasní i oční kapky

Pokud nechcete na fotce působit unaveně, zkuste před focením použít oční kapky. Vaše oči projasní a lehce „vlahý“ pohled vypadá na fotkách rovněž lépe.